Search
Detalės nėra tiesiog detalės. Jos kuria dizainą. - Charles Eames

INTERJERO DIZAINERĖ

INTERJERO DIZAINO STUDIJOS ĮKŪRĖJA

interjero-dizaino-paslaugos_aida-sniraite_interjero-dizaineris-vilniuje

Aida Šniraitė yra interjero dizaino studijos AUTENTIŠKI INTERJERAI įkūrėja ir interjero dizainerė. Nuo 2016-ųjų su komanda kuria komercinius, svetingumo ir namų interjerus Lietuvoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.

 

Aidos kuriami interjerai bei aktyvus prisidėjimas prie dizaino vertybių skleidimo neliko nepastebėti. Apie ją rašo JAV, Didžiosios Britanijos, PAR ir kitų šalių spauda. Jos įkurtas, pagreitį įgaunantis ir apdovanojimus skinantis interjero dizaino tinklaraštis anglų kalba bei ne vieną nominaciją gavusi interjero dizaino studija leidžia jai plėsti komandą bei kurti interjerus globaliai.

 

Ji tiki, kad šiame, itin greitai besisukančiame pasaulyje, kur viskas vyksta šviesos greičiu, būtina turėti savo jaukią užuovėją, kur tiesiog gera būti – ar tai būtų viešbutis, kuriame ilsimės, ar ofisas, kuriame darbuotojai praleidžia trečdalį gyvenimo, ar namai, kuriuose atgauname jėgas ir pasiruošiame naujai dienai.

INTERJERO DIZAINERIO PASLAUGOS

AUTENTIŠKI INTERJERAI SUBURTA KOMANDA

Vertiname talentingus kūrėjus, kokybišką originalią produkciją, meistriškumą. Mūsų komandoje – tik patikimiausi rangovai bei partneriai. Investavus į kompleksines interjero dizainerio paslaugas “iki rakto”, sulauksite itin individualaus, iki smulkmenų sukurto interjero, kurio kiekviena detalė buvo planuota išskirtinai Jums.

boutique-viesbucio-interjeras-autentiski-interjerai

BOUTIQUE SVETINGUMO INTERJERAS

Mūsų misija – padėti sukurti išraiškingas, jausmingas, jūsų prekinį ženklą atspindinčius svetingumo interjerus (restoranai, kavinės, viešbučiai, SPA, AirBnb…) išrankiam, visko mačiusiam klientui, kuris, atėjęs į jūsų erdvę, norėtų likti ilgam – jo akys šoktų nuo vienos detalės prie kitos, fotografuotų, liestų, mėgautųsi.

NAMŲ INTERJERAS

NAMŲ INTERJERAS, KURTAS IŠSKIRTINAI JUMS

Kurdami namų interjerą atsižvelgiame į būsimų gyventojų asmenybes ir poreikius, kad interjeras kuo labiau atspindėtų kiekvieną iš jų bei kad kiekvienas turėtų savo unikalią erdvę. Subtili prabanga, formų bei spalvų žaismas, ekspresyvus modernizmas, dėmesys kiekvienai detalei bei iki smulkmenų užbaigtas namų interjeras – visa tai yra ranka pasiekiama!

interjero-dizaineris-vilniuje-namo-interjeras

MUS ĮVERTINO

aida-sniraite-autentiski-interjerai-interjero-dizainere-atsiliepimai

MES SPAUDOJE

interjero dizainerio paslaugos vilniuje kaune klaipedoje

Daugiau straipsnių rasite čia.

Interjero-dizainere-Vilniuje-autentiski-interjerai-web-8

INTERJERO DIZAINO KŪRIMO PROCESAS

1. Konsultacija – projekto aptarimas

Šio etapo metu aptarsime jūsų poreikius, viziją, bei apibrėšime techninę užduotį.

2. Interjero koncepcija – projekto vizija

Svarbiausias interjero projekto etapas – idėjų generavimas atsižvelgiant į techninę užduotį, pateikiant klientui unikalų konceptą bei projekto viziją.

3. Statybiniai brėžiniai

Pateikiame statybinius brėžinius, pagal kuriuos rangovai atlieka apdailos darbus. Tikslių brėžinių pagalba komunikuojame projekto viziją ir nepaliekame vietos interpretacijoms ar klaidoms.

4. Nestandartiniai baldai bei kiti sprendimai

Šiame etape projektuojame visus reikalingus nestandartinius sprendimus bei baldus, kurie pavers jūsų erdvę unikalia. Visi baldai bei interjero architektūra projektuojama pagal individualius poreikius ir yra vienetinė. Bendradarbiaujame su patikimais partneriais, prižiūrime, kad produkcija būtų gaminama pagal mūsų interjero studijos pateiktą viziją.

5. Projekto koordinavimas ir pirkimai

Pagal patvirtintą dizainą atliekame apdailos medžiagų, baldų, buitinės technikos, dekoro bei kitos produkcijos paieškas bei pirkimus pas mūsų partnerius Lietuvoje ir užsienyje.

6. Autorinė priežiūra – reguliarūs atvykimai į objektą

Reguliariai lankomės objekte, konsultuojame rangovus bei su jais bendradarbiaujame, komunikuojame projekto viziją, kad apdailos darbai vyktų sklandžiai, atlikti laiku ir pagal planą.

7. Dekoravimas

Interjero architektūros sprendimų bei baldų parinkimo nepakanka, norint sukurti WOW efektą namų ar komercinėje erdvėje. Nereikėtų pamiršti, kad detalės kuria dizainą, apjungia visumą. Paskutiniojo interjero dizaino proceso etapo metu atvežame ir sustatome anstesniuose etapuose parinktus paveikslus, skulptūras, užuolaidas, kilimus, kad galėtumėte pradėti naudotis erdve nuo pat raktų įteikimo.

8. Įkurtuvės ir šampanas!

Visapusiškai užbaigtas interjero projektas – ramybės ir išskirtinio interjero garantas! Jums nereikės absoliučiai niekuo rūpintis viso projekto metu, viską atliksime mes – konsultuosime rangovus, atliksime produkcijos pirkimus, rūpinsimės logistika, parinksime meno kūrinius, patalynę bei kitas detales, kurios ir sukuria funkcionalią, gražią visumą.

SEKITE MUS INSTAGRAM