Search
Interjero Dizainerio Konsultacija Objekte
Galimos nuotolinės konsultacijos
Mūsų interjero dizaino konsultacija objekte yra ideali, jeigu norite namus įsirengti savarankiškai, bet norėtumėte pasikonsultuoti prieš priimdami sprendimą. Konsultacijos dėka labiau pasitikėsite savo sprendimais, turėsite planą. Kai kuriems klientams pakanka ir vienos konsultacijos, kad atsakytume į rūpimus klausimus. Konsultacijos metu apsilankysime jūsų namuose, aptarsime jūsų viziją, biudžetą, galimybes, pasidalinsime profesionalia patirtimi.
interjero dizainerio paslaugos Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Konsultacija vyksta Vilniaus mieste. Objektams už miesto ribų taikomas papildomas mokestis. Konsultuojame taip pat ir nuotoliniu būdu.
Trukmė: iki 2 val
Kviečiu susisiekti jums patogiu būdu, kad galėtume pradėti procesą.
NORIU KONSULTACIJOS
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Turiu labai ribotą biudžetą, ar ši konsultacija yra skirta man?

Konsultacijos yra puiki investicija turintiems itin mažus biudžetus savo namų įrengimui. Konsultacijų metu dirbame su įvairaus pobūdžio biudžetais – jį, jūsų pageidavimu, aptartume, paskaičiuotume ir įsivertintume įvairius scenarijus, kur galima pataupyti, o į ką geriau investuoti.

Jau gyvenu namuose, bet norėčiau atsinaujinti, ar galiu pasinaudoti šia konsultacija?

Interjero konsultacija skirta tiek naujakuriams, tiek norintiems atsinaujinti. Galėsime aptarti visus jus dominančius klausimus, kad kuo greičiau džiaugtumėtės atnaujintais namais.

Turiu tik kelis klausimus, ar galiu rezervuoti mažiau nei 2 valandų konsultaciją?

Interjero dizaino konsultacija yra iki 2 valandų trukmės, t.y. jeigu mums pavyksta jums padėti greičiau nei per 2 valandas, pinigai už likusį laiką nėra grąžinami.

O jeigu nespėsime aptarti visų klausimų vienos konsultacijos metu?

Jeigu nespėtume atsakyti į visus jūsų klausimus pirmosios konsultacijos metu, baigiantis konsultacijai jūsų vienų nepaliksime – aptarsime, kuo galime būti naudingi.

Perku nekilnojamąjį turtą, bet nežinau, ar jis - tinkamo išplanavimo ir tinka mano poreikiams. Ar konsultacijos metu padėtumėte?

Žinoma! Konsultacijos metu aptarsime visus jus dominančius objektus. Galime net atvykti į jus dominantį objektą, ten aptarsime visas erdvės galimybes. Nes kam investuoti į brangius kvadratinius metrus, jeigu jų nepavyks panaudoti?..

Jeigu objektas statomas ar į jį pakliūti neįmanoma, kviečiu atsinešti kuo daugiau informacijos apie objektą – planus, išklotines, nuotraukas, lubų aukštį, kryptis ir tt. Kuo daugiau turėsime informacijos, tuo geriau galėsime pakomentuoti situaciją.

Kviečiu susisiekti jums patogiu būdu, kad galėtume pradėti procesą.
NORIU KONSULTACIJOS