Search
``Tobulumas atsiranda ne tada, kai nėra ko pridėti, bet tuomet kai nebėra ko atimti``. - Antoine de Saint-Exupery
INTERJERO KŪRIMO PROCESAS
1. KONSULTACIJA – PROJEKTO APTARIMAS
Šio etapo metu aptarsime jūsų poreikius, viziją, bei apibrėšime techninę užduotį.
2. INTERJERO KONCEPCIJA - PROJEKTO VIZIJA
Svarbiausias projekto etapas - idėjų generavimas atsižvelgiant į techninę užduotį, pateikiant klientui unikalų konceptą bei projekto viziją.
Interjero-dizainere-Vilniuje-autentiski-interjerai-web-8
3. STATYBINIAI BRĖŽINIAI
Pateikiame itin tikslius statybinius brėžinius, pagal kuriuos rangovai atlieka apdailos darbus. Tikslių brėžinių pagalba komunikuojame projekto viziją ir nepaliekame vietos interpretacijoms ar klaidoms.
4. NESTANDARTINIAI BALDAI BEI KITI SPRENDIMAI
Šiame etape projektuojame visus reikalingus nestandartinius sprendimus bei baldus, kurie pavers jūsų namus unikaliais. Visi baldai bei interjero architektūra projektuojama pagal individualius poreikius ir yra vienetinė. Bendradarbiaujame su patikimais partneriais, prižiūrime, kad produkcija būtų gaminama pagal mūsų interjero studijos pateiktą viziją.
5. PROJEKTO KOORDINAVIMAS IR PIRKIMAI
Pagal patvirtintą dizainą atliekame apdailos medžiagų, baldų, buitinės technikos, dekoro bei kitos produkcijos paieškas bei pirkimus pas mūsų partnerius Lietuvoje ir užsienyje.
6. APDAILOS EIGA - ATVYKIMAI Į OBJEKTĄ
Reguliariai lankomės objekte, konsultuojame rangovus, komunikuojame projekto viziją, kad apdailos darbai vyktų sklandžiai.
7. DEKORAVIMAS
Kad erdvė taptų namais ir jaustumėtės jaukiai - interjero architektūros sprendimų bei baldų parinkimo nepakanka. Nereikėtų pamiršti, kad detalės kuria dizainą ir apjungia visumą ir sukuria namų jaukumą. Paskutiniojo etapo metu atvežame ir sustatome anstesniuose etapuose parinktus paveikslus, skulptūras, užuolaidas, kilimus, patalynę ar net vandens virimo aparatą, kad galėtumėte mėgautis namais nuo pat raktų įteikimo.
8. ĮKURTUVĖS IR ŠAMPANAS!
Visapusiškai užbaigtas interjero projektas - ramybės ir išskirtinio interjero garantas! Jums nereikės absoliučiai niekuo rūpintis viso projekto metu, viską atliksime mes - konsultuosime rangovus, atliksime produkcijos pirkimus, rūpinsimės logistika, parinksime meno kūrinius, patalynę bei kitas detales, kurios ir sukuria dizainą.