Search
Idealus boutique viešbučio interjeras susideda iš daugelio faktorių, kurių vienas iš pagrindinių yra koncentravimas į kliento patiriamas emocijas įžengus į erdvę.

Boutique viešbučio interjeras, pasakojantis istoriją

Idealus boutique viešbučio interjeras susideda iš daugelio faktorių, kurių vienas iš pagrindinių yra kliento patiriamos emocijos įžengus į erdvę. Baigiasi nuobodžių viešbučių ir nakvynės vietų era – savininkai norėdami pritraukti daugiau svečių, turėtų suklusti ir prisitaikyti prie rytojaus kliento poreikių, sukurdami tokią erdvę, kuri aprėptų visus 5 žmogaus pojūčius – uoslę, regą, lytėjimą, skonį ir klausą. Tik tuomet klientas bus pasiruošęs įsigyti jūsų pasakojamą istoriją bei unikalius potyrius.

Keliaukime į Graikiją, Santorini, pasigrožėti Istoria – tai nuostabus boutique viešbučio interjeras, kurį kūrė Atėnų interjero dizaino studija Interior Design Laboratorium. Šis boutique viešbutis yra Design Hotels narys. Atokioje vietoje netoli Egėjo Jūros esantis žemės lopinėlis tampa traukos centru subtilią prabangą mėgstantiems keliautojams.

Idealus boutique viešbučio interjeras susideda iš daugelio faktorių, kurių vienas iš pagrindinių yra koncentravimas į kliento patiriamas emocijas įžengus į erdvę.
Nuotrauka Giorgos Sfakianakis © ISTORIA Hotel, Perivolos, Santorini, Graikija

Kuo boutique viešbučio interjeras skiriasi nuo įprasto viešbučio? Boutique viešbučio tikslas yra klientui sukurti istoriją ir emociją, išlaisvinti svečią nuo rutinos ir kasdienybės. Kaip viešbučio pavadinimas sufleruoja, (Istoria reiškia Istorija išvertus iš graikų kalbos), ši vieta yra ramybės oazė, kurioje galima atsiriboti nuo rutinos, įkvėpti gryno oro ir mėgautis nuostabiais vaizdais.

Šį interjerą kūrę interjero dizaineriai tiki, kad kiekviena erdvė generuoja tam tikras emocijas. O parinktos apdailos medžiagos šiam boutique viešbučio interjerui bei eksterjerui tikrai generuoja pozityvias mintis. Kiekvienas lankytojas yra apgaubtas ramybe, o subtilios prabangos interjeras nuteikia raminančiai. Projekte matomos storos sienos, arkiniai langai ir durys – tradiciniai Santorini salos architektūriniai intarpai.

Interjero dizaino procesas visuomet prasideda nuo analizės – architektūros, vietovės kilmės. Dizaineriai pasakoja, kad seniau šeimininkai toje vietoje laikė arklius. Jeigu nebūtų žinoję seno pastato kilmės, veiklų ar kitų rodiklių, galbūt interjeras būtų buvęs visai kitoks.

Nuotrauka Giorgos Sfakianakis © ISTORIA Hotel, Perivolos, Santorini, Graikija

Architektai renovuodami pastatų kompleksą daugiausia dėmesio skyrė funkcionalumui, komfortui ir privatumui. Komanda puikiai suderino tradicines Santorini saloje randamas medžiagas – juodą vulkaninį akmenį, neapdirbtą akmenį, įkomponavo spalvotą gruntą, poliruotą terrazzo, o šilumos ir natūralumo kambariams suteikė pagal jų pačių eskizus kurti medžio baldai bei rankų darbo tekstilė. Netgi mėlynos spalvos intarpai atsirado ne šiaip sau – ji čia buvo itin populiari dar Mino civilizacijos laikais. Ši medžiagų įvairovė puikiai dera su Viduržemio jūros gamta – šimtamečiais alyvmedžiais, palmėmis, Aloe Vera, kurie supa vietovę. Kambarius sukūrė minimalistinio dizaino su Cikladinio stiliaus inspiraciniais intarpais.

Nuotrauka Giorgos Sfakianakis © ISTORIA Hotel, Perivolos, Santorini, Graikija

Boutique viešbutis neįsivaizduojamas be savo restorano. Dažniausiai boutique viešbučiuose esantys restoranai teikia ekologišką, teritorijoje užaugintą ar pas ūkininkus užsakytas žaliavas, bei teikia įdomesnius nei kitur sutinkamus patiekalus.

Svečiai savo kambariuose gali mėgautis privačia terasa su baseinu ar sukūrine vonia. Toks išplanavimas yra idealus kuomet norima svečiui suteikti privatumo. Be privačių baseinų Istoria turi ir nuostabaus grožio bendrą baseiną, kur galima ateiti pailsėti ar pabendrauti su kitais svečiais.

Esate numatę savo viešbučio ar kitos svetingumo erdvės kūrimą/renovaciją? Aptarkime, kuo galime Jums padėti išsiskirti iš kitų, susisiekę nemokamam pokalbiui:

PROJEKTAS ISTORIA A MEMBER OF DESIGN HOTELS™
VIETA PERIVOLOS, SANTORINI
KLIENTAS KANAVA S.A.
REALIZUOTA 2018
KŪRYBINIS KONCEPTAS INTERIOR DESIGN LABORATORIUM
ARCHITEKTŪRA IR INTERJERO DIZAINAS INTERIOR DESIGN LABORATORIUM
PAGRINDINIS DIZAINERIS STAMOS HONDRODIMOS
DIZAINERIS-PARTNERIS DIONYSISKOUTSIOUMARIS
DIZAINO KOMANDA ANTONIS NIKITARAS, CHRYSI MAKRI, NEFELI GKYZI
APŠVIETIMO DIZAINERIS KAFKAS, INTERIOR DESIGNLABORATORIUM
NUOTRAUKOS GIORGOS SFAKIANAKIS, BREBA2

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.