Search
interjero dizaineris vilniuje kaip sukurti jauku miegamaji

7 patarimai, Kaip sukurti jaukų miegamąjį

Ar jūsų miegamasis atrodo kaip po karo? Aptarkime kelis paprastus punktus, kurie sukurs jaukumą jūsų miegamajame. O geriausia dalis, kad viską galėsite pritaikyti be griovimo darbų! Tinkamai suplanuotas apšvietimas ir išplanavimas, parinktos spalvos bei tekstūros – šie ingredientai padeda sukurti idilę ir jaukumą miegamajame. Geras miegamasis pagerins jūsų miego kokybę bei darbingai ir energingai nuteiks visai dienai.

KAIP SUKURTI JAUKŲ MIEGAMĄJĮ #1: BALDŲ IŠDĖSTYMAS

Pradėkime nuo baldų išdėstymo. Prieš rinkdamiesi sienų dažų spalvas bei baldus, labai svarbu yra tinkamai suplanuoti ant popieriaus lapo erdvę, kad į ją galėtumėte pažvelgti iš paukščio skrydžio bei peržvelgti erdvės galimybes. Išsimatavę visas sienas, visą šią informaciją perkelkite ant popieriaus. Pažymėkite langų bei durų ertmes, kištukus bei jungiklius. Laikykitės mastelio, ty, kad naktinis staliukas neužimtų tiek pat vietos kiek ir lova. Jeigu turite galimybę, galite numatyti vietą foteliui ar suoliukui bei toršerui, kurie suteiks jaukumo, bei perspektyvos.

KAIP SUKURTI JAUKŲ MIEGAMĄJĮ #2: APŠVIETIMAS

Kad gerai išsimiegotume, miegamajame mums reikalingas šiltas, saulėlydį imituojantis apšvietimas, kurio dėka yra pradedamas gaminti melatoninas. Po visos darbo dienos, praleistos prie kompiuterio ir mėlynos šviesos, viskas ko norime vakare yra švelnus, netiesioginis apšvietimas bei keli apšvietimo scenarijai. Rinkitės šviestuvus su gaubtais, kad šviesa kristų netiesiogiai.

KAIP SUKURTI JAUKŲ MIEGAMĄJĮ #3: SPALVOS

Labai daug žmonių dėl saugumo, savo sienoms renkasi baltą, pilką ar kreminę spalvą. Iš dalies toks sprendimas yra teisingas, nes yra labai lengva suklysti spalvų ir raštų įvairovėje. Saugus variantas derinant spalvas yra pasirinkti efektingus tapetus, o sienų bei akcentines spalvas parinkti iš tapetuose jau esančių spalvų. Taip tikrai nesuklysite.

Gali nuskambėti paradoksaliai, bet tiksli sienų dažų spalva yra renkama paskutinė, kuomet jau esate parinkę baldus, tapetus bei kitus aksesuarus.

KAIP SUKURTI JAUKŲ MIEGAMĄJĮ #4: MENO KŪRINYS

Miegamasis yra ideali vieta abstrakčiam meno kūriniui. Ir tai nebūtinai turi būti tapybos darbas ar fotografija. Galite rinktis ir kitokius kabinamus interjero aksesuarus, kaip žemiau matoma Juju Hats derinys. Ar žinojote, kad paveikslo spalvos gali padiktuoti ir būsimą miegamojo spalvų gamą? Paveikslą galite rinktis vos mažesnio pločio nei lovos galvūgalis, jeigu nuspręsite paveikslą kabinti virš lovos.

KAIP SUKURTI JAUKŲ MIEGAMĄJĮ #5: ČIUŽINYS

O dabar aptarkime tai, ant ko praleidžiate trečdalį savo gyvenimo! Taip, tai čiužinys. Visuomet patariu savo klientams įsigyti geriausią čiuzini, kokį jie gali sau leisti. Čiuzinio parinkimas yra labai individualus, geriausia eiti į salonus bei ten su specialisto pagalba išsirinkti sau tinkamiausią.

KAIP SUKURTI JAUKŲ MIEGAMĄJĮ #6: TEKSTILĖ

Pojūčiai prieš miegą gali turėti įtakos jūsų kitos dienos savijautai. Tinkamai parinkta tekstilė, kurią malonu liesti, yra svarbus faktorius jaukaus miegamojo kurime. Būtinai atkreipkite dėmesį ar audinys švelnus, ar jį malonu liesti ir ar produkcija pagaminta iš natūralių audinių kaip šiltas, medvilnė ar linas. Patalynę rekomenduočiau isigyti geriausią, kokią galite sau leisti. Ant jos kaip akcentinę detalę galite kloti lovos užtiesalą, kuris atlieka ir apsauginę funkciją.

Pabaigoje – ant grindų patieskite jaukų minkštą kilimą – tai bus pirmas dalykas kurį pajusite išlipę iš lovos.

KAIP SUKURTI JAUKŲ MIEGAMĄJĮ #7: KVAPAI

Kvapai yra efektyvus būdas nuraminti kūną ir mintis. Pasirinkus naturalių produktų pagrindu kurtus namu kvapus, būsite tikri, kad kvapas jūsų neerzins. Tarkime, levandų eterinis aliejus yra vienas populiariausių kvapų, naudojamų miegamajame, pasižymintis raminančiomis savybėmis. O pasirinkus stilingą namų kvapo difuzorių nušausite du zuikius vienu šūviu – namų kvapas gali tapti puikiu dekoro akcentu!

Turite verslo interjero projektą? Kviečiu susisiekti su mumis nemokamam jūsų verslo poreikių aptarimui.

Straipsnio autorius: Aida Šniraitė. Visą straipsnį galite rasti žurnale “Mano Namai”.

No Comments

Leave a Reply